MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 15371011

nr 1537 1011

Stolar

ett par, sengustavianska. En märkt med Stockholms stolmakarämbetes sigill

Kondition: åldersrelaterat slitage, skador och märken

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 24 april 2023
kl 20:07:53

  • Klassiska
  • 24 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska